FRMEN sanat politikası: Vizyon ve Misyon

FRMEN ailesi olarak, 1974’te Bitlis’in Tatvan ilçesinde küçük bir dükkanında işe başladık. Faruk Gür liderliğinde, ikinci kuşak olarak dünyaya açıldık. 1996’dan sonra bir dünya markası olma yoluna girdik.

Vizyonumuz

Köklü geleneğimizden yola çıkarak, iğneden ipliğe kadar her detayı gözünde bulunduruyoruz. Yurtiçi ve yurt dışında müşteri memnuniyeti odaklı olmak. Optimum düzeyde yüksek kalite – uygun fiyat dengesidir. Farkımız ise: Kişiye özel tasarımlarımızla; müşterilerimizin özel stilini geliştirmesine yardımcı olmaktır.

Faruk Gür yönetimindeki FRMEN ekibi köklü terzicilik geleneğinden geliyoruz. ve terzicilik aile mesleğimizdir.

Misyonumuz

Dünya düzeyinde giyim sanatındaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. bu tecrübeleri müşterilerimizin yaşadığı bölgenin sanat ve kültürüyle harmanlıyoruz. Buradaki misyonumuz, sanatsal dokunuşlarla müşterilerimize özel karizma kazandırmaktır. Bunu yaparken doğallıktan ödün vermiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

FRMEN’in asıl amacı müşteri memnuniyetidir. Bunu yaparken en ince detayı göz önünde bulunduruyoruz. Siz müşterilerimize en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunuyoruz. Bu süreç giyim sanatından ödün vermeden gerçekleşiyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Enable Notifications    OK No thanks